• LENA FLARE •

31. července 2013 v 17:47 | Lena Flare
...........................................................
...........................................................

Lena Flare, 16.
Vlastním jménem Lenka - taková obyčejná/neobyčejná holka, která se narodila někdy 5.6.1997 a baví jí kreslit, fotit, psát, mimo to i kalit, kouřit camelky a hulit trávu. Jsem hold zkaženej člověk, ale nestěžuju si, moje blbost.
Pokud jde o hudbu, vyrostla jsem na punk rocku, rocku, ale poslední dobou jsem se přeřadila také k fanynce hardcore, metalcore a dubstepu. Miluju kapely Brin Me The Horizon, Pierce The Veil, My Chemical Romance, Blink 182, Green Day, Papa Roach, Linkin Park, Sum 41,..
Mezi moje další hobby patří sledování seriálů typu Misfits, Sherlock od BBC, The Big Bang Theory, Supernatural, Doctor Who. Co se týká mojí zvláštnosti, na rozdíl od ostatních holek preferuju střílečky, na místo simíků (ikdyž ty jsem taky jeden čas dost hrála) tudíž mám ráda hry jako Borderlands 2, Dishonored, Call of Duty, Battelfield 3, Assassins Creed, Need For Speed, Mafia..
Občas se divím, co to ze mě vlastně vyrostlo. Jsem introvert, ale občas si připadám až moc ukecaná - záleží jak moc se otevřu určitým lidem. Vlastně, jsem zastánce názoru, že nedbám na ostatní posměšky a tak nějak je ignoruju. Je mi jasný, že mě pomlouvá plno lidí. Nikdo neni dokonalej. K mojí nedokonalosti patří deprese. To je jedna ze stránek, o který málo kdo ví. K týhle stránce se váže sebepoškozování. Jo, nůžky, žiletky.. na rukách i na stehně mám nemizející jizvy. Jak to říct.. prostě taková malá 13. komnata.
Proč jsem si vůbec založila tenhle blog? Napadlo mě to z čiré nudy, z nějakého nápadu. Kdysi jsem psala povídky, měla jsem to ráda, lidi mi říkali, že se to dá číst, je to hezké, tak jsem si řekla, proč v tom nepokračovat. A další z důvodů proč jsem si tnehle blog založila bylo kvůli tomu, kam bych mohla cpát svoje kresby, který stojí za pendrek. Doufám, bude to lepší během těch pár let, co budu na umelěcký střední.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama