Feeling the ups and downs.

6. srpna 2013 v 0:20 | Lena Flare |  Thoughts
Už je to pár měsíců, co se úspěšně vyhýbám těm vratkým stavům, kdy mám chuť si opět udělat 'poznámku' na pravou ruku žiletkou. Jsem za to ráda, ale staré jizvy pořád nemizí. Možná, že je to přeci jen dobře - připomíná mi to, že jsem na tom teď o něco málo líp.
Jsou tu ale dny, kdy mám pocit, že to zlo je zase tady. Není to zas tak těžké, vystresovat se do stádia deprese. Občas jen tak ležím v posteli, myšlenky mi proudí hlavou a já si pomalu uvědomuji, že se vlastně změnit nedokážu a že ta úzkost je fakticky nekonečná. Kdysi jsem někde četla, názory jiných lidí trpící depresí, že je to vlastně nekonečná cesta, ze které se nedá už zcela nikdy sejít pryč. Věřím tomu.
V současné době jsem si připadala zvenčí zcela spokojená, uvnitř jsem ale křičela bolestí. Proč? Není to tak dlouho, co jsem byla rekreovat na dovolené a chvílemi si připadala jako nikdo. Ten pocit dokážu špatně popsat. Nicméně, ležela jsem sama (bez rodinných příslušníků) na pláži, v uších hardcore muziku a přemýšlela o minulosti. Během pár minut jsem byla tak psychicky vypjatá, že jsem začala brečet. Na pláži, před desítkami lidí. Jedinou výhodou v té situaci byly asi mé sluneční brýle, přes které to nebylo vidět.
Dnes jsem se cítila docela dobře, ale poté mi do hlavy vstoupily myšlenky o tom, jaké to je být milován. Vlastně, já to asi nikdy necítila. Pokud nepočítám rodičovskou či rodinnou lásku. Ze strany kamarádů nebo druhé polovičky jsem ten pocit nikdy nevycítila. Lidi mě jen využívají. Většina mých přátel, jak se brzy či později ukázalo, byla falešná stejně tak, jako jejich city ke mně. Není to zas tak dlouho, co bych nedokázala říct, kdy jsem se cítila s někým šťastná. Jedna známost, která mi změnila život. A asi před dvěma měsíci mě odkopla bez jediného slova 'mám tě rád'. Útěcha? Zkoušela jsem ji najít někde jinde, v náručí jiných, neznámých lidí, ale moc mi to nepomáhalo. Trochu jsem zapomněla, to je asi vše. Až do teďka. Po dlouhé době se v okolí našel někdo, do koho bych relativně mohla "zapíchnout značku" zamilovaná do… Nevím, jestli věřit svým slepým citům, které mě dost zklamaly. Na jednu stranu, člověk by měl mít pocit, že ho má někdo rád a stojí o něj. Aspoň na pár chvil…
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama