Let's cuddle and forget about the world.

9. srpna 2013 v 19:43 | Lena Flare |  Thoughts
Prší. Na město se snesla letní mlha, doprovázená maličkými kapkami deště.
Je tu mrtvo, chybí mi ten tvůj šimrající dotyk na mé tváři, na mém bříšku, jak si putuje zdlouhavou cestou po mém nahém těle. Ptám se, kde jen jsi, když tě chci pohladit na zátylku a políbit tě na čelo.
Z rozpaků, že tě nevidím blízko sebe, vybavuju si perfektně tvou vůni a zachumlávám se hlouběji pod peřinu. Mačkám si pod hlavou polštář a přemýšlím o tom, jestli si na mě taky vzpomeneš, alespoň jednou jedinkát za den.
Při vzpomínce na tu skvělou večeři mi zakručí v bříšku a já se musím pousmát. Náhle mi ale úsměv zmizí z tváře, když se mi vybaví myšlenka na tvou druhou slečnu. Jsem jen nebezpečná milenka. Ta druhá slečna má větší priority jak já - já jen tupě čekám, kdy si tě budu moci půjčit pro sebe. Proč nemohu být taktéž jednou milenkou na plný úvazek? Připadám si jak majetek. Do obličeje mi sklouzne pramínek vlasů, který si v zápětí vezmu do ruky a hraju si s ním. Proč je všechno tak složité, povzdechnu si, a cítím, jak se mi do očí derou slzy. Budu se cítit někdy volně, zároveň svázána pod rouškou pravidel důvěry a budu někdy šťastná?

Zapomeň na to, pojď ke mně do postele, pojď se mazlit a zapomeň se mnou na pláčící svět.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama