this week.

18. srpna 2013 v 23:15 | Lena Flare |  Thoughts
Někdy jsem ráda, že jsou tu lidi, kteří mě dokáží vytáhnout ze samoty, která na mě zírá ze zdí klidného domova. Jo, občas je to prima, jako třeba teď. Občas si člověk potřebuje udělat pořádek v hlavě a musí prostě vypadnout. S kamarádkama jsem strávila cca tři dny na chatě. Ulevilo se mi, spadnul ze mě ten stres z nadcházející školní docházky. Pálíme si to jeden kotel za druhým, společně s nemalým množstvím alkoholu a cigaret. Ničíme si vlasy peroxidem a následovně toxickou barvou s amoniakem. Zkažené děcko. To jsem celá já.
A aby toho nebylo málo, radostí bez sebe si na nadcházející školní zahájení musím nakoupit něco na sebe. Když o tom tak uvažuju, nemám ráda nakupování. Všude na vás koukají, sledují vás kamery, musíte si dávat pozor abyste neporazili jakýkoliv předmět a u pokladny musíte jednat rychle, když vám vrací drobné a vy si je musíte dát rychle do peněženky... tak, aby vám nevypadla z ruky. Jo, něco na tom bude. Ale i tak jsem ráda, že si jednou za čas můžu udělat menší průzkum obchodních center Prahy.


Do třetice všeho dobrého, jsem postřehla, že lidi jsou pěkně vypočítaví a jakmile uděláte něco nového, co se týká návrhů, hned se po vás vrhnou. Zkoušela jsem udělat takový menší návrh na tetování - sovičku. V tu ránu mám na seznamu "přání" nakreslit vlka, pirátskou loď a nějakou chibi anime postavičku, která se podobá Narutovi. No nemilujete mě? Můj největší problém je, že nedokážu vlastně říct "Promiň, mám toho teď dost.." nebo nějakou jinou výmluvu, že s emi do toho nechce. Proč jsem jen tak moc hodná.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama