Thoughts

this week.

18. srpna 2013 v 23:15 | Lena Flare
Někdy jsem ráda, že jsou tu lidi, kteří mě dokáží vytáhnout ze samoty, která na mě zírá ze zdí klidného domova. Jo, občas je to prima, jako třeba teď. Občas si člověk potřebuje udělat pořádek v hlavě a musí prostě vypadnout. S kamarádkama jsem strávila cca tři dny na chatě. Ulevilo se mi, spadnul ze mě ten stres z nadcházející školní docházky. Pálíme si to jeden kotel za druhým, společně s nemalým množstvím alkoholu a cigaret. Ničíme si vlasy peroxidem a následovně toxickou barvou s amoniakem. Zkažené děcko. To jsem celá já.
A aby toho nebylo málo, radostí bez sebe si na nadcházející školní zahájení musím nakoupit něco na sebe. Když o tom tak uvažuju, nemám ráda nakupování. Všude na vás koukají, sledují vás kamery, musíte si dávat pozor abyste neporazili jakýkoliv předmět a u pokladny musíte jednat rychle, když vám vrací drobné a vy si je musíte dát rychle do peněženky... tak, aby vám nevypadla z ruky. Jo, něco na tom bude. Ale i tak jsem ráda, že si jednou za čas můžu udělat menší průzkum obchodních center Prahy.


Do třetice všeho dobrého, jsem postřehla, že lidi jsou pěkně vypočítaví a jakmile uděláte něco nového, co se týká návrhů, hned se po vás vrhnou. Zkoušela jsem udělat takový menší návrh na tetování - sovičku. V tu ránu mám na seznamu "přání" nakreslit vlka, pirátskou loď a nějakou chibi anime postavičku, která se podobá Narutovi. No nemilujete mě? Můj největší problém je, že nedokážu vlastně říct "Promiň, mám toho teď dost.." nebo nějakou jinou výmluvu, že s emi do toho nechce. Proč jsem jen tak moc hodná.

Let's cuddle and forget about the world.

9. srpna 2013 v 19:43 | Lena Flare
Prší. Na město se snesla letní mlha, doprovázená maličkými kapkami deště.
Je tu mrtvo, chybí mi ten tvůj šimrající dotyk na mé tváři, na mém bříšku, jak si putuje zdlouhavou cestou po mém nahém těle. Ptám se, kde jen jsi, když tě chci pohladit na zátylku a políbit tě na čelo.
Z rozpaků, že tě nevidím blízko sebe, vybavuju si perfektně tvou vůni a zachumlávám se hlouběji pod peřinu. Mačkám si pod hlavou polštář a přemýšlím o tom, jestli si na mě taky vzpomeneš, alespoň jednou jedinkát za den.
Při vzpomínce na tu skvělou večeři mi zakručí v bříšku a já se musím pousmát. Náhle mi ale úsměv zmizí z tváře, když se mi vybaví myšlenka na tvou druhou slečnu. Jsem jen nebezpečná milenka. Ta druhá slečna má větší priority jak já - já jen tupě čekám, kdy si tě budu moci půjčit pro sebe. Proč nemohu být taktéž jednou milenkou na plný úvazek? Připadám si jak majetek. Do obličeje mi sklouzne pramínek vlasů, který si v zápětí vezmu do ruky a hraju si s ním. Proč je všechno tak složité, povzdechnu si, a cítím, jak se mi do očí derou slzy. Budu se cítit někdy volně, zároveň svázána pod rouškou pravidel důvěry a budu někdy šťastná?

Zapomeň na to, pojď ke mně do postele, pojď se mazlit a zapomeň se mnou na pláčící svět.

Feeling the ups and downs.

6. srpna 2013 v 0:20 | Lena Flare
Už je to pár měsíců, co se úspěšně vyhýbám těm vratkým stavům, kdy mám chuť si opět udělat 'poznámku' na pravou ruku žiletkou. Jsem za to ráda, ale staré jizvy pořád nemizí. Možná, že je to přeci jen dobře - připomíná mi to, že jsem na tom teď o něco málo líp.
Jsou tu ale dny, kdy mám pocit, že to zlo je zase tady. Není to zas tak těžké, vystresovat se do stádia deprese. Občas jen tak ležím v posteli, myšlenky mi proudí hlavou a já si pomalu uvědomuji, že se vlastně změnit nedokážu a že ta úzkost je fakticky nekonečná. Kdysi jsem někde četla, názory jiných lidí trpící depresí, že je to vlastně nekonečná cesta, ze které se nedá už zcela nikdy sejít pryč. Věřím tomu.
V současné době jsem si připadala zvenčí zcela spokojená, uvnitř jsem ale křičela bolestí. Proč? Není to tak dlouho, co jsem byla rekreovat na dovolené a chvílemi si připadala jako nikdo. Ten pocit dokážu špatně popsat. Nicméně, ležela jsem sama (bez rodinných příslušníků) na pláži, v uších hardcore muziku a přemýšlela o minulosti. Během pár minut jsem byla tak psychicky vypjatá, že jsem začala brečet. Na pláži, před desítkami lidí. Jedinou výhodou v té situaci byly asi mé sluneční brýle, přes které to nebylo vidět.
Dnes jsem se cítila docela dobře, ale poté mi do hlavy vstoupily myšlenky o tom, jaké to je být milován. Vlastně, já to asi nikdy necítila. Pokud nepočítám rodičovskou či rodinnou lásku. Ze strany kamarádů nebo druhé polovičky jsem ten pocit nikdy nevycítila. Lidi mě jen využívají. Většina mých přátel, jak se brzy či později ukázalo, byla falešná stejně tak, jako jejich city ke mně. Není to zas tak dlouho, co bych nedokázala říct, kdy jsem se cítila s někým šťastná. Jedna známost, která mi změnila život. A asi před dvěma měsíci mě odkopla bez jediného slova 'mám tě rád'. Útěcha? Zkoušela jsem ji najít někde jinde, v náručí jiných, neznámých lidí, ale moc mi to nepomáhalo. Trochu jsem zapomněla, to je asi vše. Až do teďka. Po dlouhé době se v okolí našel někdo, do koho bych relativně mohla "zapíchnout značku" zamilovaná do… Nevím, jestli věřit svým slepým citům, které mě dost zklamaly. Na jednu stranu, člověk by měl mít pocit, že ho má někdo rád a stojí o něj. Aspoň na pár chvil…
 
 

Reklama